Středa 15.00 – 17.00

Vaše připomínky a náměty k webu MČ Komárov, případně informace, které byste chtěli na těchto webových stránkách zveřejnit, zasílejte na emailovou adresu: web@komarov.cz. Děkujeme.

Sledujte nás

Nejrychlejším komarovjakem roku 2012 se stal David Král

V pátek 14.9.2012 v 16 hodin proběhl na fotbalovém hřišti 2. ročník Běhu o nejrychlejšího Komarovjaka.

Všichni příchozí byli podle věku rozděleni do příslušných kategorií a po rozdání startovních čísel zazněl první výstřel ze startovní pistole a mohlo začít zápolení. Pro nejmenší děti do tří let byla připravena trať dlouhá 20 metrů. Na starší děti už čekaly delší tratě od 30 do 60 metrů. Všichni se snažili ze všech sil a některé běhy byly tak vyrovnané, že bylo velice těžké určit cílové pořadí. Hlavního běhu na 2 kilometry o putovní pohár se zúčastnilo 17 běžců. Všichni byli zvědaví, zda Jan Novák obhájí vítězství z prvního ročníku. Po velmi zajímavém a vyrovnaném běhu se nakonec překvapivě z vítězství radoval teprve  sedmnáctiletý David Král.

Každý závodník za svůj výkon dostal pitíčko a něco sladkého. Ti nejlepší běžci byli navíc ocenění diplomy a medailemi.