Obecní úřad Komárov
Podvihovská 16
Opava 9-Komárov 747 70

Tel: 553 794 131
E-mail: info@komarov.cz

Úřední hodiny
Pondělí a středa 15.00 – 17.00

Vaše připomínky a náměty k webu MČ Komárov, případně informace, které byste chtěli na těchto webových stránkách zveřejnit, zasílejte na emailovou adresu: web@komarov.cz. Děkujeme.

Oznámení o době a místě konání voleb do Senátu Parlamentu České republiky a voleb do zastupitelstva kraje

(Oznámení vyvěšeno též oznámení na úřední desce  – viz http://deska.opava-city.cz/scripts/detail.php?id=55102)

OZNÁMENÍ

o době a místě konání voleb do Senátu Parlamentu České republiky a voleb do zastupitelstva kraje

Primátor Statutárního města Opavy podle § 15 zákona č. 247/1995 Sb., o volbách do Parlamentu České republiky a o změně a doplnění některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů a v souladu s § 27 zákona 130/2000 Sb., o volbách do zastupitelstev krajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů,

oznamuje:

1. Volby do Senátu Parlamentu České republiky a do zastupitelstva kraje se uskutečnídne 12.10.2012 od 14.00 hodin do 22.00 hodin a dne 13.10.2012 od 8.00 hodin do14.00 hodin. Případné druhé kolo voleb do Senátu Parlamentu České republiky se uskuteční ve dnech 19. a 20.10.2012 ve stejných časech.

2. Pro voliče jsou místem konání voleb volební místnosti v dále uvedených volebních okrscích podle místa, kde jsou přihlášeni k trvalému pobytu:


Volební okrsek č. 1

VOLEBNÍ MÍSTNOST: STŘEDNÍ ŠKOLA HOTELNICTVÍ A SLUŽEB A VOŠ, PRASKOVA 14

Almužnická, Beethovenova, Dvořákovy sady, Horní náměstí, Kolářská, Matiční, Olbrichova, Ostrožná, Popská, Rybí trh


Volební okrsek č. 2

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA ILJI HURNÍKA, OCHRANOVA 6

Kasárenská, náměstí Republiky, Na Valech, Pekařská (2, 3, 5-10, 13-15, 17, 19, 21, 23), Pivovarská, Solná (1, 3, 5), U Fortny, U Jaktařské brány


Volební okrsek č. 3

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA ILJI HURNÍKA, OCHRANOVA 6

Mnišská, Na Nivě, Na Starém břehu, Nákladní (3/A, 15, 17, 19, 21, 26, 27, 28, 30, 31, 31/A, 32, 41, 43, 45, 45/A), Oblouková, Ochranova, Pekařská (37, 39, 41), Solná (10-12, 15, 17, 19, 21, 23), Tomáškova


Volební okrsek č. 4

VOLEBNÍ MÍSTNOST: STŘEDNÍ ŠKOLA HOTELNICTVÍ A SLUŽEB A VOŠ, PRASKOVA 14

Dolní náměstí, Drůbeží trh, Holubí, Lazebnická, Masařská, Mezi trhy, náměstí Osvoboditelů, Nákladní (47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63), Pekařská (36, 44, 46-55, 57),Vodní


Volební okrsek č. 5

VOLEBNÍ MÍSTNOST: STŘEDNÍ ŠKOLA PRŮMYSLOVÁ A UMĚLECKÁ, PRASKOVA 8

Hrnčířská, Masarykova třída, Praskova, Růžová, Sady svobody, Sněmovní,   U Pošty, Zámecký okruh (2)


Volební okrsek č. 6

VOLEBNÍ MÍSTNOST: HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR, TĚŠÍNSKÁ 39

Anenská, Heritesova, Komárovská, Krátká, Mlýnská, Ovocná, Polní, Těšínská (2, 6, 8, 12, 14, 18, 22, 24, 34), U Panského dvora


Volební okrsek č. 7

VOLEBNÍ MÍSTNOST: MATEŘSKÁ ŠKOLA, JATEČNÍ 10

Jateční, Jiráskova, Na Dolním poli, Polanova, Těšínská (41, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57/A, 59, 59/A, 61, 61/A, 63, 63/A, 64, 67/A, 67/B, 67/C, 68)


Volební okrsek č. 8

VOLEBNÍ MÍSTNOST: STŘEDNÍ ŠKOLA HOTELNICTVÍ A SLUŽEB A VOŠ , PRASKOVA 14

Komenského, Kylešovská, Nádražní okruh, Ratibořská (14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28),Skladištní, Zámecký okruh (7, 9, 11, 13, 13/A, 13/B)


Volební okrsek č. 9

VOLEBNÍ MÍSTNOST: SOU STAVEBNÍ, BOŽENY NĚMCOVÉ 22

Bílovecká (2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20), Boženy Němcové (22, 24, 26, 28, 30-37, 39, 43, 45, 47, 49, 51), Dolní schody, Horní schody, Janská, Stratilova


Volební okrsek č. 10

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA, BOŽENY NĚMCOVÉ 2

Boženy Němcové (1-1820, 21, 23, 25), Březinova, Rooseveltova (30, 32, 33-38, 40, 41,43-48, 50), Tyršova, Zukalova


Volební okrsek č. 11

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA, BOŽENY NĚMCOVÉ 2

Bartoníčkova, Gudrichova (3-13, 15-26, 28-39, 41, 43, 45), Heydukova, Mendlova, Příkrá, Sladkého, Úvoz, Zahradní, Ztracená


Volební okrsek č. 12

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA, OTICKÁ 18

Hradecká, Jurečkova (2, 3, 5, 7-11, 13-16, 18), náměstí Svobody, Otická (1, 3-6, 8-12, 15, 17-22, 25, 27, 27/A, 31), Skřivánčí


Volební okrsek č. 13

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA, OTICKÁ 18

Hobzíkova, Jurečkova (20, 22, 24-28, 30-40, 46), Kampelíkova, Zíkova


Volební okrsek č. 14

VOLEBNÍ MÍSTNOST: SPŠ STAVEBNÍ, MÍROVÁ 3

Bezručovo náměstí, Hauerova, Mírová (3, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20), Rooseveltova (1-4, 6, 10, 12, 14, 15, 17-24), Vaškovo náměstí, Vyhlídalova


Volební okrsek č. 15

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA T.G.M., RIEGROVA 13

Lidická (1-10/A, 12-18, 20, 22), Mírová (23, 25-36, 39, 41), Na Rybníčku (3, 3/A, 5, 7, 8, 10-12, 14, 16, 18-27, 30, 35, 37, 39-42, 44, 46, 48, 50, 52, 54), Veleslavínova (27, 29, 31, 35, 37)


Volební okrsek č. 16

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA T.G.M., RIEGROVA 13

Denisovo náměstí, Husova (1, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 20), Joy Adamsonové, Na Rybníčku(58, 60), Riegrova, třída Spojenců


Volební okrsek č. 17

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA T.G.M., RIEGROVA 13

Čapkova, Lidická (19, 21, 23, 24, 30, 32), Olomoucká (7, 9-14, 17, 19-23/A, 25-28, 30, 30/A, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44), Provaznická, U Synagogy, Veleslavínova (1, 9, 15, 17, 19, 21, 23), Zacpalova


Volební okrsek č. 18

VOLEBNÍ MÍSTNOST: OBCHODNÍ AKADEMIE A SOŠ LOGISTICKÁ,

HANY KVAPILOVÉ 20

Hany Kvapilové (15, 16, 16/A, 17, 19, 20), Havlíčkova, Lepařova, Mánesova, náměstí Slezského odboje


Volební okrsek č. 19

VOLEBNÍ MÍSTNOST: OBCHODNÍ AKADEMIE A SOŠ LOGISTICKÁ,

HANY KVAPILOVÉ 20

Alšova, Bochenkova, Husova (19, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 44, 46, 48, 50, 54),Křižíkova, Myslbekova, náměstí Svaté Hedviky, Stojanova


Volební okrsek č. 20

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA, MAŘÁDKOVA 15

Hany Kvapilové (1-5, 7, 9-11, 13), Krnovská (2, 4, 5, 7, 9, 11, 13-15, 17, 19, 20, 22, 23, 25-28, 30 , 33-39, 41-51, 53, 58, 60, 62), Mařádkova


Volební okrsek č. 21

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA, MAŘÁDKOVA 15

Hviezdoslavova, Myslivcova, Nákladní (4), Na Nábřeží, Pekařská (58-67, 69, 71, 73),Příčná, Resslovo nábřeží, Rybářská (13, 14, 20, 22, 24, 26, 27, 34, 36, 38, 40, 42, 50),Sadová (14-22, 26, 29/A, 31, 33, 35, 37, 39-41, 44, 46, 48, 50),

U Dubového mlýna, Vojanova


Volební okrsek č. 22

VOLEBNÍ MÍSTNOST: MATEŘSKÁ ŠKOLA, SADOVÁ 51

Lípová, náměstí Svaté Trojice, Otáhalova, Sadová (51/A, 51/B, 53, 58-62, 64-74, 76, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96), U Trojice, U Opavice, U Střelnice


Volební okrsek č. 23

VOLEBNÍ MÍSTNOST: STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU, JASELSKÁ 4

Jaselská, Krnovská (74, 78, 80, 84, 86), Mostní (1, 5, 7, 9, 11, 20, 22, 22/A, 23, 25, 26, 28, 30-42, 44, 46, 48), Rybářská (52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84), U Náhonu


Volební okrsek č. 24

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA MAŘÁDKOVA, budova KRNOVSKÁ 101

Kotršova, Krnovská (57, 65, 65/B, 81, 83, 85, 95, 99, 101, 105107, 109), Neumannova, Prokopa Holého, Stará silnice (4, 8, 10, 12, 14, 16, 18-25, 29, 31, 46, 52, 60, 70, 72, 74, 76, 78, 80), Šeděnkova, Vančurova (32, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 91, 93, 93/A, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113), U Hliníku


Volební okrsek č. 25

VOLEBNÍ MÍSTNOST: CÍRKEVNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA SVATÉ LUDMILY, SLAVKOVSKÁ 2

Boční, Bruntálská (3, 11), Hranička, Kozí, Krnovská (111, 114, 116, 118-122, 124, 126, 128-130, 133, 136-140, 142-146, 148-160, 162, 166, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 196, 200, 206, 210, 212, 214, 216, 220), Mahenova, Mrštíkova, Na Hranicích, Nadační, Okruhy, Palhanecká, Pavlovského, Písková, Přemyslovců, Slavkovská, Slepá, Stará silnice (39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 82, 84, 86, 86/A, 86/B, 88), Stypova, Šebelova, U Lesíka, U Pevnůstky, U Stodol, Žerotínova, Žižkova


Volební okrsek č. 26

VOLEBNÍ MÍSTNOST: BUDOVA KLÁŠTERA, SUŠILOVA 1

Jasmínová, Karafiátová, Květinová, Leknínová, Liliová, Olomoucká (74, 88, 90, 90/A),Pavlíkova, Rybova, Sluneční, Sušilova, Šeříková, Šípková, Tulipánová, Vančurova (5, 9, 13, 15, 15/A, 15/B, 17, 17/A, 19, 21, 23, 25, 26/A, 27, 29, 29/A, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 51, 53, 55, 57, 69, 73, 75, 77, 81, 83, 85)


Volební okrsek č. 27

VOLEBNÍ MÍSTNOST: MATEŘSKÁ ŠKOLA SRDÍČKO, ZBOROVSKÁ 2

Dukelská, Horovo náměstí, Olomoucká (33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51-60, 62, 64, 66, 68, 70), Sokolovská, Vančurova (4, 6, 8), Zborovská


Volební okrsek č. 28

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA, ENGLIŠOVA 82

Čajkovského (3, 4, 6, 7, 9-13, 15, 17-29, 31, 33, 35, 37, 39, 41), Dostojevského (7, 11-14, 16-22, 24, 26, 27, 29, 33), Gogolova (3-6, 8-19, 22, 24, 26), Gorkého, Máchova, Palackého, Puškinova, Tolstého


Volební okrsek č. 29

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA, ENGLIŠOVA 82

Čajkovského (45, 47, 49, 51, 53), Haškova, Olomoucká (61, 63, 65, 67, 69, 71, 73)

Volební okrsek č. 30

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZŠ, ŠKOLNÍ DRUŽINA, ENGLIŠOVA 82

Olomoucká (83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109), Purkyňova (4, 9, 11-13, 15)


Volební okrsek č. 31

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZŠ, ŠKOLNÍ DRUŽINA, ENGLIŠOVA 82

Englišova (67, 69-83, 87, 89, 91, 93, 95), Milady Horákové, Purkyňova (14, 16-24, 26, 37, 39, 41), Statková


Volební okrsek č. 32

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZŠ, ŠKOLNÍ DRUŽINA, ENGLIŠOVA 82

Dostojevského (32, 34, 36-42, 44), Englišova (2, 4, 7, 9-36, 38, 40-58, 60, 62, 64, 66),Gagarinova, Gogolova (25, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40), Karolíny Světlé, Nerudova (21, 23-32), Ondříčkova, Otická (30, 32, 34, 51, 53, 53/A, 53/B), Slámova (4, 28, 30),Strossmayerova, Šafaříkova


Volební okrsek č. 33

VOLEBNÍ MÍSTNOST: MASARYKOVA STŘEDNÍ ŠKOLA ZEMĚDĚLSKÁ A VOŠ, PURKYŇOVA 12

Elišky Krásnohorské, Nerudova (33-42, 44, 46, 48, 50, 52, 54), Slámova (32)


Volební okrsek č. 34

VOLEBNÍ MÍSTNOST: MĚSTSKÝ DOPRAVNÍ PODNIK OPAVA, BÍLOVECKÁ 98

Balbínova, Bílovecká (92, 96, 100, 102, 102/A, 104), Budišovská, Gudrichova (48, 50, 52-66, 68-82, 84, 86, 88, 90, 92, 94/A, 94/B, 96, 98, 100, 100/A, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114),Hlavní (146, 146/A, 148, 148/A, 150, 152, 154-160, 160/A, 162, 164-166, 168-176, 178-180, 182-185, 185/A, 187, 187/A-C, 189, 191, 193, 195, 198, 199, 201, 203, 213, 215), Holečkova, Jabloňová, Ke Koupališti, Lomená, Lukešova, Mařákova, Merklasova, Na Horní hrázi, Na Pomezí (83), Palisova, Písecká, Rybníky, Slovenská, Staňkova, Švestková, Třešňová, U Zastávky, Věnceslava Hrubého, Višňová, Wintrova


Volební okrsek č. 35

VOLEBNÍ MÍSTNOST: SPRÁVA SILNIC MSK, JOŽI DAVIDA 2

Bílovecká (95, 97, 98, 99,106, 108, 110-117/A, 119, 120, 122-125, 127-141, 143, 144, 146, 146/A, 147-153, 155, 156, 159, 159/A, 161-164, 166, 170/A-D, 172, 172/A, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204/C), Josefská, Joži Davida, Kroftova, Lužická, Mezi Brahy, Na Prachovníku, Na Vyhlídce, Tylova, U Hřbitova, U Panského mlýna, Vrbova


Volební okrsek č. 36

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA, U HŘIŠTĚ 4

8. května, Bílovecká (41, 45, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91), Česká, Dánská, Hlavní (4, 4/A, 6, 8, 10/A, 11, 12, 16, 18, 22, 22/A, 24, 26- 28, 30-35, 39-47, 50-55/A, 57, 58, 60-67/A, 69, 71, 74-84, 86-89, 91, 95, 95/A, 95/B, 97, 97/A, 97/B, 97/C, 97/D, 99, 100, 102, 103, 105, 105/A, 106, 108, 110, 112- 117, 121, 123, 125, 129, 133, 135, 135/A, 135/B, 137, 139, 139/A, 141, 143, 145, 149), Malá, Na Dolní hrázi, Na Pomezí (2-2D, 4, 4/A, 5, 6, 6/A, 8, 10-17, 18-20, 22, 24-34, 36-44, 46, 51, 52, 54, 56-60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 76/A), Osvobození, Ruská, U Cihelny, U Hřiště, Vaníčkova


Volební okrsek č. 37

VOLEBNÍ MÍSTNOST: SOUKROMÁ STŘEDNÍ PODNIKATELSKÁ ŠKOLA, HLAVNÍ 101

Hlavní (122, 124, 126, 128, 130), Liptovská (1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 26, 28, 30, 32, 34)


Volební okrsek č. 38

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA, U HŘIŠTĚ 4

Jasná, Liptovská (2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24), Na Pomezí (61, 63)


Volební okrsek č. 39

VOLEBNÍ MÍSTNOST: MATEŘSKÁ ŠKOLA, VANÍČKOVA 39

17. listopadu (24, 26, 28, 29, 31, 33, 35, 37), Bílovecká (48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66),Gudrichova (91)


Volební okrsek č. 40

VOLEBNÍ MÍSTNOST: MATEŘSKÁ ŠKOLA, UL. 17. LISTOPADU 6

17. listopadu (1, 3, 5, 7, 9, 11-23, 25, 27)


Volební okrsek č. 41

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA, EDVARDA BENEŠE 2

Holasická, Kolofíkovo nábřeží, Na Potůčku


Volební okrsek č. 42

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA, EDVARDA BENEŠE 2

28. října, Erbenova, Fügnerova (3, 5, 7, 9-11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27-31, 33-51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97), Junácká, Kálikova, Klicperova, Kořeného, Na Bahně, Pod Lukami, Raškova, U Lučního mlýna, U Švédské kaple, Válečkova, Vítečkova


Volební okrsek č. 43

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA, EDVARDA BENEŠE 2

Edvarda Beneše, Fügnerova (6, 8), Ratibořská (48, 50, 52)


Volební okrsek č. 44

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA, EDVARDA BENEŠE 2

Grudova, Ratibořská (30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57,77)


Volební okrsek č. 45

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, ŠRÁMKOVA 4

Čapákovo nábřeží, Černá (2-6, 8, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 61), Partyzánská, Zeyerova


Volební okrsek č. 46

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, ŠRÁMKOVA 4

Antonína Sovy (4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30), Kollárova, Rolnická (9, 13, 15, 17, 19, 21), Šrámkova


Volební okrsek č. 47

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, ŠRÁMKOVA 4

Antonína Sovy (1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 37, 39, 41, 43), Černá (7, 7/A, 7/B, 13), Na Pastvisku (56, 57, 67, 69, 71, 73, 75, 78, 79, 82), Ratibořská (33, 35, 37, 39, 41, 43)


Volební okrsek č. 48

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA ILJI HURNÍKA, PEKAŘSKÁ 77

Antonína Sovy (31, 33, 35), Fürstova, Hozovo nábřeží, Na Pastvisku (2, 4, 6-12, 14, 16, 18, 20), Pekařská (76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 90/A 92, 94, 96, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122), Rolnická (23, 25, 27, 29, 67), Štefánikova


Volební okrsek č. 49

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA, VRCHNÍ 19

Čechova, Do Polí, Filípkova, Hálkova, Hillova, Hlučínská, Kostelní, Ratibořská (87, 89, 95, 97, 99, 107/A, 111, 113, 113/A, 117, 121, 123, 124, 126-128, 130-132, 134, 136, 139/A, 141, 143, 144, 147, 150-160, 162, 169, 170, 174, 176, 178, 180-184, 186, 188, 190, 192, 194, 196),Rolnická (1, 3-8, 10, 12, 12/A, 14, 16, 18, 20, 24), Vrchlického, Vrchní, Za Humny


Volební okrsek č. 50

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZÁKLADNÍ ŠKOLA ILJI HURNÍKA, PEKAŘSKÁ 77

Dobrovského, Fifejdy, Hořicova, Chelčického, Mlčochova, Mostní (43, 45, 47, 49-53, 55-57, 59-66, 68-83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123), Pekařská (85, 87, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107A, 109, 109/A, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 128, 129, 129/A, 130-136, 138, 142, 144, 146),Rolnická (26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 50, 54, 56, 58, 70-77, 79-93, 95, 97-100, 102-108, 110-116, 122, 124, 126, 128, 132, 136, 138, 140, 142, 144), U Cukrovaru, U Dráhy, U Jezera, U Mlýnka, U Potoka, Wolkerova


Volební okrsek č. 51

VOLEBNÍ MÍSTNOST: MALÉ HOŠTICE, ÚŘAD MĚSTSKÉ ČÁSTI, SLEZSKÁ 11

Bezručova, Cihelní, Dolní, Družstevní, Dvořákova, Horní, Janáčkova, Kmochova, Luční, Na Pastrníku, Nová, Opavská, Pusté Jakartice, Slezská, Smetanova, Sportovní, Svobody, Školní, U Kaple, U Statku, U Tržnice, V Zátiší


Volební okrsek č. 52

VOLEBNÍ MÍSTNOST: KOMÁROV, ÚŘAD MĚSTSKÉ ČÁSTI, PODVIHOVSKÁ 16

Dlouhá, Fibichova, Hlavní (2, 3), Kravařovská, Malá strana, Na Dolině,

Na Konečné, Na Spojce, Na Vrchovině, Ostravská (1-7, 9, 11, 13, 15, 17-22/A, 23, 24, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 46, 50, 56, 69-72, 74, 75, 75/A, 77, 77/A, 78, 80, 87, 89-91, 93, 95, 95/A, 97, 99, 101, 103, 105), Podvihovská (1-13, 15-24, 26, 28-30/A, 32-42, 45, 47, 49, 51, 51/A, 53, 55, 56, 56/A, 57, 58/A, 59-61, 62/A, 63-65, 67), Potoční, Požárnická, Ranašovec, Sukova, U Černého mlýna, U Splavu, U Školy, U Tratě


Volební okrsek č. 53

VOLEBNÍ MÍSTNOST: SUCHÉ LAZCE, KULTURNÍ ZAŘÍZENÍ, PŘEROVECKÁ 68

Jičínská, Ke Strážnici, Májová, Na Pískovně, Na Štěpnici, Návrší, Ostravská (92, 107),Přerovec, Přerovecká, Sedlická, Střední, U Kašny, U Vodojemu,

V Ulici, Ve Dvoře


Volební okrsek č. 54

VOLEBNÍ MÍSTNOST: PODVIHOV, ÚŘAD MĚSTSKÉ ČÁSTI, POLOMSKÁ 13

Hrušovecká, Lazecká, Lesní, Mezi Cesty, Na Nové, Podvihovská (42/A, 42/B, 44, 44/A, 46, 48, 48/A, 50, 52, 54, 54/A, 56, 58, 60, 62, 66, 68-71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 89), Podvihovský Mlýnek, Polomská, Raduňská, Zemědělská, Žitná


Volební okrsek č. 55

VOLEBNÍ MÍSTNOST: ZLATNÍKY, ÚŘAD MĚSTSKÉ ČÁSTI, UL. 6. KVĚTNA 52

6. května, Ke Mlýnu, Mošovec, Na Louky, Pod Háj, Stěbořická


Volební okrsek č. 56

VOLEBNÍ MÍSTNOST: MILOSTOVICE, KULTURNÍ DŮM, PRASKOVO NÁM. 25

6. května, Dělnická, Lihovarská, Na Lukách, Na Výsluní, Odbojářů, Praskovo náměstí, Přímá, Severní


Volební okrsek č. 57

VOLEBNÍ MÍSTNOST: VLAŠTOVIČKY, OBECNÍ DŮM, OKRUŽNÍ 3

Českého odboje, Jamnická, Jarkovická, Jarní, Marie Dolanské, Okružní, Selská, U Pikule, U Zbrojnice


Volební okrsek č. 58

VOLEBNÍ MÍSTNOST: VÁVROVICE, ÚŘAD MĚSTSKÉ ČÁSTI, JANTAROVÁ 18

Držkovická, Hraniční, Chmelová, Jantarová, K Celnici, Karlovecká, Mlynářská, Novosvětská, Obecní, Polská, Povodňová, Říční, Topolová, U Lávky, Vávrovická, Vodárenská


3. Voliči, který alespoň druhý den voleb dosáhl věku nejméně 18 let, bude umožněno hlasování do Senátu poté, kdy prokáže svoji totožnost a státní občanství České republiky (platným občanským průkazem, platným cestovním, diplomatickým nebo služebním pasem České republiky anebo cestovním průkazem), i do zastupitelstva kraje poté, kdy prokáže svoji totožnost a státní občanství České republiky (platným občanským průkazem nebo cestovním pasem České republiky). Neprokáže-li uvedené skutečnosti stanovenými doklady, nebude mu hlasování umožněno.

4. Každému voliči budou dodány nejpozději 3 dny před prvním dnem konání voleb hlasovací lístky. Po oba dva dny voleb může volič obdržet hlasovací lístky i ve volební místnosti. Při případném konání 2. kola voleb do Senátu obdrží volič hlasovací lístky pouze přímo ve volební místnosti.

5. K zajištění pořádku a důstojného průběhu hlasování ve volební místnosti je každý povinen uposlechnout pokynů předsedy okrskové volební komise.

6. Každý volič se musí před hlasováním odebrat do prostoru určeného pro úpravu hlasovacích lístků, jinak mu okrsková volební komise hlasování neumožní.

 

 

V Opavě dne 20.9.2012

prof. PhDr. Zdeněk Jirásek, CSc., v.r.

primátor

 

 

 

Publikováno dne 2.10.2012

Dokumenty ke stažení