Obecní úřad Komárov
Podvihovská 16
Opava 9-Komárov 747 70

Tel: 553 794 131
Mobil: 603 392 326
E-mail: komarov@opava-city.cz

Úřední hodiny
Pondělí 08.00 – 10.00
Středa 15.00 – 17.00

Vaše připomínky a náměty k webu MČ Komárov, případně informace, které byste chtěli na těchto webových stránkách zveřejnit, zasílejte na emailovou adresu: web@komarov.cz. Děkujeme.

Sledujte nás

Klub důchodců bilancuje rok 2014

Jsme před koncem r. 2014 a velice rádi konstatujeme, že náš klub důchodců funguje úspěšně už třetím rokem. Za tu dobu se k nám hlásí cca 45 důchodců a na pravidelných měsíčních schůzkách se v průměru sejde přibližně 20 i více členů. Lze říci, že jsme si našli cestu k tomu, abychom si společně připravili program – besedy, přednášky, tvůrčí činnosti (např, drobné ruční práce, výroba různých dekorací …), vycházky a výlety nebo jen povykládání si o svých problémech a zkušenostech. Někteří z nás se aktivně zapojují i do dobrovolné pomoci při podzimním úklidu hřiště za Orlovnou nebo úklidu prostor v hasičské zrbrojnici. V rámci svých možností se snažíme zapojovat se do života v obci a nabízíme i svoji pomoc při organizování aktivit i ostatním organizacím.Naučili jsme se pravidelně se scházet a je pro nás důležité, že lidé se nejen vracejí, ale přicházejí i noví. Důležitý je pro nás i přístup obecních zastupitelů,  zvláště pak starosty, kteří nás v této činnosti podporují a to i finančními dotacemi na úhradu společných zájezdů apod. Děkujeme za zájem a věříme, že se  i nadále budeme v naší obci setkávat. Přejeme krásné a klidné prožití vánočních svátků a v dalším roce všem jenom zdraví !!Za Klub důchodců A.Fiedlerová