Obecní úřad Komárov
Podvihovská 16
Opava 9-Komárov 747 70

Tel: 553 794 131
Mobil: 603 392 326
E-mail: komarov@opava-city.cz

Úřední hodiny
Pondělí 08.00 – 10.00
Středa 15.00 – 17.00

Vaše připomínky a náměty k webu MČ Komárov, případně informace, které byste chtěli na těchto webových stránkách zveřejnit, zasílejte na emailovou adresu: web@komarov.cz. Děkujeme.

Sledujte nás

Farmářské trhy se opět rozjedou po Velikonocích

Také letos si budou moci Opavané od jara do podzimu nakoupit čerstvé ovoce, zeleninu, masné výrobky, sýry, pečivo, květiny či řemeslné výrobky na Farmářských trzích. Ty budou stejně jako v předešlých letech probíhat na Dolním náměstí a to vždy ve středu a v pátek od 8 do16  a v sobotu od 8 do 14 hodin. Výjimkou bude sobota 25. dubna, kdy bude na Dolním náměstí probíhat akce hasičů.

Trhy se rozjedou první středu po velikonocích, tedy 8. dubna. Již od konce března se však na Dolním náměstí budou prodávat sazeničky.

V uplynulých sezónách jsme zaznamenali stížnosti ze strany prodejců, kteří byli ne vždy s organizací a s chodem trhů spokojeni. Jejich podněty jsme projednali s provozovatelem trhů, se kterým máme podepsanou smlouvu do roku 2016 a ten přislíbil sjednání nápravy. Doufáme tedy, že trhy budou fungovat bezproblémově, každopádně nespokojení trhovci či zákazníci se mohou kdykoliv se svými připomínkami obrátit písemnou formou na město, konkrétně na adresu trhy@opava-city.cz,“  uvedla vedoucí odboru kanceláře primátora Jana Foltysová.

Farmářské trhy provozuje brněnská firmu Ing. Ivan Čadeni, kterou v Opavě zastupuje Robert Landkaš. Zájemci o prodej na trzích se mohou obracet právě na něj a to na telefonní číslo 608 119 088.

Lada Dobrovolná
Tisková mluvčí