Obecní úřad Komárov
Podvihovská 16
Opava 9-Komárov 747 70

Tel: 553 794 131
E-mail: info@komarov.cz

Úřední hodiny
Pondělí a středa 15.00 – 17.00

Vaše připomínky a náměty k webu MČ Komárov, případně informace, které byste chtěli na těchto webových stránkách zveřejnit, zasílejte na emailovou adresu: web@komarov.cz. Děkujeme.

Hlášení rozhlasu (18.1.2020)

Sbor dobrovolných hasičů Komárov Vás zve na tradiční „Hasičský bál“, který se uskuteční v  sobotu 25. ledna v místní Orlovně. Začátek je v 19.30 hodin. Jsou připraveny zabíjačkové speciality, občerstvení a bohatá tombola. K tanci hraje skupina Troytek z Krnova. Předprodej vstupenek je u paní Marie Kubesové na Kravařovské ulici. Vstupné je 150 Kč.
Srdečně zvou hasiči


V průběhu měsíce prosince byly v Komárově umístěny 2 nádoby na použitý potravinářský olej a tuk. Jedná se o černé nádoby s oranžovým víkem a označením, že se jedná o nádoby na potravinářský olej. Nádoby byly umístěny u kontejnerů na tříděný odpad na dvou místech. Jedna za hasičárnou, druhá u kontejnerů na Kravařovské ulici u potoku. Do těchto popelnic vhazujte olej v uzavřené PET lahvi. V žádném případě olej do popelnic nevylívejte, ani nevhazujte ve skleněných obalech.